polski Strona główna / Galeria II / Osiągnięcia uczniów - wiosna 2017
Osiągnięcia - wiosna 2017
APEL PODSUMOWUJĄCY WIOSENNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W czwartek 16 marca w szkole odbył się apel podsumowujący ostatnie osiągnięcia naszych uczniów.
     Gośćmi na apelu byli Wójt Gminy Przeciszów Pan Bogdan Cuber i Przewodnicząca Rady Gminy Przeciszów Pani Anna Momot, którzy wręczyli uczniom listy gratulacyjne z tytułu uzyskania stypendium za szczególne wyniki w nauce w minionym półroczu.
     Korzystając z obecności
w szkole włodarzy gminy Pani Dyrektor Urszula Momot podziękowała im, i za ich pośrednictwem radnym gminnym, za pomoc w organizacji wyjazdów na narty w ramach Białej Szkoły i akcji "Jeżdżę z głową".
     Pani Ewa Sulikiewicz wyróżniła Julię Bury za awans do szczebla wojewódzkiego i uzyskanie tytułu Finalisty w Małopolskim Konkursie Biologicznym.
     Panie Agnieszka Cisowska i Anna Sikora wręczyły nagrody laureatom Konkursu Recytatorskiego.
     Panie Anna Momot i Ewa Sulikiewicz wręczyły nagrody uczniom najaktywniejszym w zbiórce baterii przeprowadzonej w ramach akcji: "Uwalniamy środowisko od zużytych baterii".
      Pani Urszula Daczyńska przedstawiła ostatnie osiągnięcia  Śpiewających Jezior.
      W III Młodzieżowym Festiwalu Piosenki "O Złotą Nutkę" w Spytkowicach zespól zajął I miejsca w kategoriach kl. IV-VI oraz gimnazjum, natomiast wśród solistek I m. zajęła Kinga Kozioł, II m. Magdalena Kała, III m. Patrycja Przystał.
      W Walentynkowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej o Miłości w Radoczy zespół zajął I miejsce, a solistki Zuzanna Michałek i
Kinga Kozioł II m. w swoich kategoriach wiekowych.

Stypendyści w szkole
podstawowej:
Zuzanna Michałek,
Nicol Kędzierska,
Filip Momot (na zdj. siostra).
Stypendyści w gimnazjum:
Julia Bury,
Kinga Kozioł,
Dawid Nikliborc.
Podziękowania za pomoc
w organizacji wyjazdów
i nauki jazdy na nartach.

Julia Bury - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego z opiekunką P. Ewą Sulikiewicz.
Laureaci Konkursu Recytatorskiego:
Zuzanna Michałek, Gabriela Momot, Niocol Kędzierska, Hubert Przytuła, Maria Błażowska, Julia Kupiec
i Aleksandra Sałaciak.

Laureaci konkursu "Uwalniamy środowisko od zużytych baterii": Marcel Stachura, Barbara Matla, Patrycja Przystał i Julia Sulikiewicz.
Triumfatorki III Młodzieżowego Festiwalu Piosenki "O złotą Nutkę"
Walentynkowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
o Miłości.