polski Strona główna / Galeria II / Piknik Rodzinny klasy IIIa
Piknik Rodzinny w Klasie III a

PIKNIK RODZINNY W KLASIE III a

We wtorek 30 maja br. uczniowie klasy IIIa wraz z rodzicami i rodzeństwem wzięli udział w Pikniku Rodzinnym, zorganizowanym przez wychowawczynię Panią Urszulę Daczyńską. Swoją obecnością spotkanie zaszczyciła Pani Dyrektor Urszula Momot. Część artystyczna i zabawy sportowe odbyły się na terenie szkoły, natomiast grill i mecz rodzice kontra dzieci na terenie boiska „Orlik”.

Piknik rozpoczął  się w szkolnej sali gimnastycznej radosnym i barwnym występem naszych dzieci. Choreografia, scenariusz, stroje i kreatywność Pani Urszuli oraz umiejętności i zaangażowanie dzieci zaowocowały pięknym, niezapomnianym widowiskiem oraz dostarczyły  wielu pozytywnych wrażeń i wzruszeń. To był najwspanialszy prezent dla nas rodziców. Każdy z nas czuł wielką dumę widząc swoja pociechę prezentującą swój talent czy pasję.

Na zakończenie części artystycznej wychowawczyni wręczyła  każdemu wychowankowi piękny prezent: Anioła, by strzegł ich w dalszym życiu. Dla nas rodziców była to również okazja by podziękować Pani Urszuli za trzy lata wspaniałej pracy z naszymi dziećmi i współpracy z rodzicami. Podziękowaliśmy za trud włożony w wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za każdy pierwszy krok wprowadzający nasze dzieci w krąg nowych i nieznanych spraw, za uśmiech, cierpliwość i okazane serce, z którego płynęło tak wiele radości i miłości.

Następnie nadszedł czas na kiełbaskę z grilla oraz pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Po konsumpcji  dzieci pełne energii ruszyły do udziału w zawodach sportowych. Drużyna dzieci rywalizowała najpierw z drużyną tatusiów, a następnie z drużyną mam. Wszyscy z ogromnym poświęceniem wykonywali wszelkie zaproponowane zadania. Poziom był bardzo wyrównany, ale ostatecznie to dzieci okazały się zwycięzcami we wszystkich konkurencjach. Mecz piłki nożnej rodzice kontra dzieci na boisku „Orlik” przeprowadzony pod czujnym okiem trenera Pana Szymona Poręby zakończył się remisem.

Tak wyjątkowe spotkania dzieci wraz rodzicami i wychowawcą są przebiegło w bardzo miłej atmosferze, było okazją do wspaniałej zabawy i dostarczyło nam wszystkim wiele radości i satysfakcji. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałego pikniku.