polski Strona główna / Odblaskowa Szkoła 2017
Sobota - 18 listopada 2017
VIII Edycja Odblaskowej Szkoły

Odblaskowa Szkoła w Przeciszowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przeciszowie już po raz ósmy biorą udział w wojewódzkim konkursie Odblaskowa Szkoła. Celem akcji jest zachęcenie szkół, władz lokalnych i rodziców do wyposażenia uczniów w kamizelki i elementy odblaskowe. W szkole w ramach konkursu organizowane są liczne działania m.in. spotkania z policjantem, konkursy plastyczne, akcje bezpiecznego poruszania się po drodze z policjantem, turnieje jazdy sprawnościowej na rowerze, pokazy mody z elementami odblaskowymi, tworzenie prezentacji multimedialnych, happening, turnieje sportowe, konkursy wiedzy o ruchu drogowymi i wiele innych.

Wszystkie te działania mają zachęcić uczniów i społeczność lokalną do dbania o bezpieczeństwo poprzez noszenie elementów odblaskowych, które powinny zagościć jako stałe wyposażenie naszych ubrań i nie tylko.

Organizatorami konkursu są Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Nasze ODBLASKOWE akcje:

ODBLASKOWY TRENING
     SIATKÓWKI Z REPREZENTANTKAMI
POLSKI

17.10.2017 r.                  Reportaż

Dzień Edukacji Narodowej pod hasłem:
   BĄDŹ BEZPIECZNY I WIDOCZNY NA DRODZE!

16.10.2017 r.              Reportaż

ODBLASKOWA PRELEKCJA
I WRĘCZENIE ODBLASKOWYCH KAMIZELEK
PIERWSZOKLASISTOM

09.10.2017 r.                  Reportaż

NAUKA BEZPIECZNEGO
              PRZECHODZENIA PRZEZ DROGĘ

11.09.2017 r.                  Reportaż

ODBLASKOWY PIKNIK
"POLICYJNA ODYSEJA CZYLI POLICJA WCZORAJ I DZIŚ" .
 02.09.2017 r.                                            Reportaż
                  Beskidzka24   Gm.Przeciszów  TVK-HD  Fakty Oświęcim  G.Krakowska